ZGJEDHURA

Machines

Double-gisht CNC torno MJ-200DS

MJ-200DS double-gisht CNC torno është një CNC torno zhvilluar dhe dizajnuar nga kompania jonë me nivel të përparuar të produkteve të ngjashme. Makinë miraton 35 ° integrale strukturën krevat tatëpjetë dhe mbrojtje të integruar. Kjo është një dy-gisht, dy aks lidhje, me shpejtësi të lartë, të lartë saktësi dhe me performancë të lartë saktësi CNC torno. Ai është i përshtatshëm për familje të shkurtër-aks dhe pjesë disk tregun e përpunimit.

MJ-200DS double-gisht CNC torno është një CNC torno zhvilluar dhe dizajnuar nga kompania jonë me nivel të përparuar të produkteve të ngjashme. Makinë miraton 35 ° integrale strukturën krevat tatëpjetë dhe mbrojtje të integruar. Kjo është një dy-gisht, dy aks lidhje, me shpejtësi të lartë, të lartë saktësi dhe me performancë të lartë saktësi CNC torno. Ai është i përshtatshëm për familje të shkurtër-aks dhe pjesë disk tregun e përpunimit.

Jinan PARA Tools makinë mund PARTNER

Me ju në çdo hap të rrugës.

JFMT

RRETH NESH

JFMT u themelua në vitin 1944 dhe ka një histori prej 70 vjetësh. Mao Zedong, Liu Shaoqi, Zhu De dhe udhëheqës të tjerë kombëtarë vizitoi fabrikën dhe i dha udhëzime në shumë herë. Me përpjekjet e palodhur, disa breza njerëzish JFMT krijuar shumë krenari dhe madhështi në industrinë e mjet makine: JFMT ishte një nga fabrikat e "Top 18" gjatë periudhës së "planit të parë Five-Year" në industrinë e mjeteve makine në New Kinë ...

i fundit

LAJME

 • Technology energizes new equipment for anti-epidemic—JFMT launch Automatic and efficient mask production line

  The epidemic is an command, and time is life. At the critical moment when the whole Chinese people fight against the epidemic, in response to the shortage of national mask production equipment, Jinan First Machine Tool Co., Ltd. took owned advantage of manufacturing equipment fully,  adjusted th...

 • Leading products of Jinan First Machine Tool CO., Ltd.,were identified as “Shandong Quality Brand” and selected into “Jinan City Advantage Industrial Product Catalog”

  A few days ago, in the Shandong Province Quality Evaluation Association and Jinan Bureau of Industry and Information Technology, all the products declared by Jinan First Machine were approved into the 2019 Shandong Quality Brand Certification and “Jinan City Advantage Industrial Product Cat...

 • New product introduction:J1MJ-200DS rough and fine integrated full automatic high efficiency turning unit

  J1MJ-200DS rough and fine integrated full automatic high-efficiency turning unit is a CNC lathe developed and designed by Jinan first machine tool CO., ltd. Bench-marking industry. The machine tool adopts a 35°overall inclined bed structure and an integrated layout of fully enclosed protection. ...

 • Uruar atdheun 70 vjeç

  Në sezonin e artë të vjeshtës, rezultate të frytshme. Më 26 shtator, në momentin festive të festuar 70 vjetorin e themelimit të Republikës Popullore të Kinës, Jinan mjet makinë për herë të parë gjithashtu festoi 75 vjetorin e themelimit të fabrikës në Jinan. Nënkryetari ...

 • mpreh zgjuarsi, urtësia e bën produkteve konkurruese

  New product introduction: CNC precision sub-mirror wheel hub lathe J1WL-24CJ Adhering to the "Wholeheartedly for manufacturing enterprises to boost efficiency", a special lathe J1WL-24 is designed and developed by Jinan First Machine Tool CO., LTD., for processing alumi...